TDK B41695A397Q7
| Manufacturer | |
| MPN | B41695A397Q7 |
| LCSC Part # | C6467366 |
| Packaging | Through Hole,D16xL30mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,D16xL30mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 360 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 4.4632 | $ 4.46 |
| 200+ | $ 1.7808 | $ 356.16 |
| 360+ | $ 1.7217 | $ 619.81 |
| 1,080+ | $ 1.6929 | $ 1828.33 |
Standard Packaging360/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |

