HONGFA HFD4/5-SR
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HFD4/5-SR |
| LCSC Part # | C64399 |
| Package | SMD,10x6.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Subminiature Signal Relay |
| Description | 5V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A SMD,10x6.5mm Signal Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Signal Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Package | SMD,10x6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 900 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,121
12,121
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.9581 | $ 1.96 |
10+ | $ 1.5966 | $ 15.97 |
30+ | $ 1.3982 | $ 41.95 |
100+ | $ 1.1743 | $ 117.43 |
500+ | $ 1.0751 | $ 537.55 |
900+ | $ 1.0303 | $ 927.27 |
1,800+ | $ 1.0143 | $ 1825.74 |
3,600+ | $ 1.0047 | $ 3616.92 |
Standard Packaging 900/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$