SHOU HAN 2.54-4P TPGT
| Manufacturer |
SHOU HAN
Asian Brands |
| MPN | 2.54-4P TPGT |
| LCSC Part # | C6331176 |
| Packaging | SMD,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH SLIDE DIP SPST 25mA 24V |
| Description | Dip Switch SPST 4 Position Surface Mount Slide, Rocked 25mA 24V |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/DIP Switches/SIP Switches | |
| Manufacturer | SHOU HAN | |
| Packaging | SMD,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
23,143
23,143
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5343 | $ 0.53 |
10+ | $ 0.4206 | $ 4.21 |
30+ | $ 0.3654 | $ 10.96 |
100+ | $ 0.3151 | $ 31.51 |
500+ | $ 0.2923 | $ 146.15 |
1,000+ | $ 0.2842 | $ 284.20 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$