Winbond W9864G6KH-6
| Manufacturer |
Winbond
Asian Brands |
| MPN | W9864G6KH-6 |
| LCSC Part # | C62378 |
| Packaging | TSOPII-54-10.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1M x 4 BANKS x 16 BITS SDRAM |
| Description | 3V~3.6V 64Mbit 166MHz TSOPII-54-10.2mm Memory (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | Winbond | |
| Packaging | TSOPII-54-10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 108 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,915
4,915
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.723 | $ 3.72 |
10+ | $ 3.4036 | $ 34.04 |
30+ | $ 3.2041 | $ 96.12 |
108+ | $ 2.8895 | $ 312.07 |
540+ | $ 2.7971 | $ 1510.43 |
864+ | $ 2.7566 | $ 2381.70 |
Standard Packaging 108/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$