Bellnix Co., LTD BTJ48-12W125D
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | BTJ48-12W125D |
| LCSC Part # | C6132787 |
| Package | DIP,25.4x25.4mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,25.4x25.4mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | Bellnix Co., LTD | |
| Package | DIP,25.4x25.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 24 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 113.4292 | $ 113.43 |
192+ | $ 45.259 | $ 8689.73 |
504+ | $ 43.7467 | $ 22048.34 |
1,008+ | $ 42.9997 | $ 43343.70 |
Standard Packaging 24/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$