NEWOPTO XYC-PT3020F65-L4
| Manufacturer |
NEWOPTO
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XYC-PT3020F65-L4 |
| LCSC Part # | C6081329 |
| Package | SMD,3x2mm |
| Customer # | |
| Description | 4mA 30V 940nm 100nA SMD,3x2mm Phototransistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Phototransistors | |
| Manufacturer | NEWOPTO | |
| Package | SMD,3x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 6500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,570
5,570
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0894 | $ 0.89 |
100+ | $ 0.0692 | $ 6.92 |
300+ | $ 0.059 | $ 17.70 |
1,000+ | $ 0.0514 | $ 51.40 |
6,500+ | $ 0.0453 | $ 294.45 |
13,000+ | $ 0.0423 | $ 549.90 |
Standard Packaging 6500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$