EVERLIGHT ELJU(9)-K40M3-0LTHE-R3000
| Manufacturer | |
| MPN | ELJU(9)-K40M3-0LTHE-R3000 |
| LCSC Part # | C605469 |
| Packaging | SMD,15x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,15x12mm LED COBs, Engines, Modules, Strips RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED COBs, Engines, Modules, Strips | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD,15x12mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 90
90 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.9856 | $ 1.99 |
| 10+ | $ 1.6951 | $ 16.95 |
| 30+ | $ 1.5128 | $ 45.38 |
| 100+ | $ 1.1651 | $ 116.51 |
| 500+ | $ 1.0801 | $ 540.05 |
| 1,000+ | $ 1.043 | $ 1043.00 |
Standard Packaging100/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



