EVERLIGHT 12-23C/R6GHBHC-M34/2C(XY)
| Manufacturer | |
| MPN | 12-23C/R6GHBHC-M34/2C(XY) |
| LCSC Part # | C605448 |
| Packaging | SMD-4P,3x1.5mm |
| Customer # | |
| Description | 100° SMD-4P,3x1.5mm LED Indication - Discrete RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,3x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,160
9,160
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1244 | $ 0.62 |
50+ | $ 0.0981 | $ 4.91 |
150+ | $ 0.085 | $ 12.75 |
500+ | $ 0.0751 | $ 37.55 |
2,000+ | $ 0.0672 | $ 134.40 |
4,000+ | $ 0.0632 | $ 252.80 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$