EVERLIGHT EASR3212RGBA0
| Manufacturer | |
| MPN | EASR3212RGBA0 |
| LCSC Part # | C6029069 |
| Packaging | SMD-4P,3.2x1.3mm |
| Customer # | |
| Description | 130° SMD-4P,3.2x1.3mm LED Indication - Discrete RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,3.2x1.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15,695
15,695
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1411 | $ 0.71 |
50+ | $ 0.1116 | $ 5.58 |
150+ | $ 0.0969 | $ 14.54 |
500+ | $ 0.0858 | $ 42.90 |
2,000+ | $ 0.077 | $ 154.00 |
4,000+ | $ 0.0725 | $ 290.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$