KEMET R82DC3220DQ60J
| Manufacturer | |
| MPN | R82DC3220DQ60J |
| LCSC Part # | C600434 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Description | 220nF 63V -55℃~+105℃ ±5% Through Hole,P=5mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KEMET | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,235
3,235
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1237 | $ 0.62 |
50+ | $ 0.0973 | $ 4.87 |
150+ | $ 0.0841 | $ 12.62 |
500+ | $ 0.0742 | $ 37.10 |
3,500+ | $ 0.0662 | $ 231.70 |
7,000+ | $ 0.0623 | $ 436.10 |
Standard Packaging 3500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$