Sumida ESMIT-4180/C
| Manufacturer | |
| MPN | ESMIT-4180/C |
| LCSC Part # | C596483 |
| Packaging | SMD-4P,7.1x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,7.1x5.2mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | Sumida | |
| Packaging | SMD-4P,7.1x5.2mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,969
2,969 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.9349 | $ 0.93 |
| 10+ | $ 0.7383 | $ 7.38 |
| 30+ | $ 0.6408 | $ 19.22 |
| 100+ | $ 0.5434 | $ 54.34 |
| 500+ | $ 0.5338 | $ 266.90 |
| 1,000+ | $ 0.5034 | $ 503.40 |
Standard Packaging500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



