Infineon S26HL02GTFGBHM043
| Manufacturer | |
| MPN | S26HL02GTFGBHM043 |
| LCSC Part # | C5885178 |
| Packaging | FBGA-24(8x8) |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2.7V~3.6V 2Gbit FBGA-24(8x8) Memory (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | Infineon | |
| Packaging | FBGA-24(8x8) | |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V | |
| Memory Size | 2Gbit | |
| Operating temperature | -40℃~+125℃ | |
| Features | Power-on reset;ECC error correction |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 93.6894 | $ 93.69 |
| 200+ | $ 37.384 | $ 7476.80 |
| 500+ | $ 36.1338 | $ 18066.90 |
| 1,000+ | $ 35.5171 | $ 35517.10 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 3A991B1A |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 3A991B1A |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |

