PULSE PA3855.006NLT
| Manufacturer | |
| MPN | PA3855.006NLT |
| LCSC Part # | C5718384 |
| Packaging | SMD,14.5x13.4mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,14.5x13.4mm Switching Converter, SMPS Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Switching Converter, SMPS Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD,14.5x13.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 150 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
150
150
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 2.0976 | $ 2.10 |
10+ | $ 1.775 | $ 17.75 |
30+ | $ 1.574 | $ 47.22 |
150+ | $ 1.3665 | $ 204.98 |
450+ | $ 1.2741 | $ 573.35 |
1,050+ | $ 1.2336 | $ 1295.28 |
Standard Packaging 150/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$