HONGLITRONIC HL-304PT1C-T
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| MPN | HL-304PT1C-T |
| LCSC Part # | C568940 |
| Packaging | Through Hole,D=3mm |
| Customer # | |
| Description | 30V 100nA Through Hole,D=3mm Phototransistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Phototransistors | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | Through Hole,D=3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
19,650
19,650
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0739 | $ 0.74 |
100+ | $ 0.0599 | $ 5.99 |
300+ | $ 0.0529 | $ 15.87 |
1,000+ | $ 0.0407 | $ 40.70 |
5,000+ | $ 0.0365 | $ 182.50 |
10,000+ | $ 0.0344 | $ 344.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$