E-T-A E-1048-8I4-C3D1V1-4U3-1A
| Manufacturer | |
| MPN | E-1048-8I4-C3D1V1-4U3-1A |
| LCSC Part # | C5628074 |
| Packaging | Through Hole,50x11.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,50x11.5mm Solid State Relays (SSR) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Relays/Solid State Relays (SSR) | |
| Manufacturer | E-T-A | |
| Packaging | Through Hole,50x11.5mm | |
| Features | Input reverse voltage protection;Overcurrent Protection;Over temperature protection;Inductive load demagnetization |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 534.9425 | $ 534.94 |
| 200+ | $ 213.4464 | $ 42689.28 |
| 500+ | $ 206.3139 | $ 103156.95 |
| 1,000+ | $ 202.7893 | $ 202789.30 |
Standard Packaging4/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |

