Mini-Circuits BFCN-1860+
| Manufacturer | |
| MPN | BFCN-1860+ |
| LCSC Part # | C5578398 |
| Packaging | SMD-4P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,3.2x1.6mm Ceramic Filters RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | Mini-Circuits | |
| Packaging | SMD-4P,3.2x1.6mm | |
| Frequency - Center | 1.86GHz | |
| Impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4
4 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 8.6133 | $ 8.61 |
| 10+ | $ 7.3636 | $ 73.64 |
| 30+ | $ 6.6014 | $ 198.04 |
| 100+ | $ 5.9622 | $ 596.22 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

