Chilisin AWCU00332523220XT2
| Manufacturer |
Chilisin
Asian Brands |
| Mfr. Part # | AWCU00332523220XT2 |
| LCSC Part # | C5571962 |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 22uH 250mA 2LN 500Ω SMD |
| Description | 22uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 4.5x3.2mm 500Ω@10MHz 250mA DCR 500mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Chilisin | |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,451
1,451
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.3427 | $ 0.34 |
10+ | $ 0.3011 | $ 3.01 |
30+ | $ 0.2834 | $ 8.50 |
100+ | $ 0.261 | $ 26.10 |
500+ | $ 0.2498 | $ 124.90 |
1,500+ | $ 0.245 | $ 367.50 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$