Kingbright AAA3528SEEZGKQBKS
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | AAA3528SEEZGKQBKS |
| LCSC Part # | C5547389 |
| Package | SMD-4P,3.2x2.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3.5 x 2.8 mm Surface Mount LED Lamp |
| Description | 120° SMD-4P,3.2x2.8mm LED Indication - Discrete RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | Kingbright | |
| Package | SMD-4P,3.2x2.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
737
737
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7885 | $ 0.79 |
10+ | $ 0.635 | $ 6.35 |
30+ | $ 0.5598 | $ 16.79 |
100+ | $ 0.4846 | $ 48.46 |
500+ | $ 0.4399 | $ 219.95 |
1,000+ | $ 0.4159 | $ 415.90 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$