VISHAY 550D226X0035R2T
| Manufacturer | |
| MPN | 550D226X0035R2T |
| LCSC Part # | C5532056 |
| Packaging | Through Hole,D7.3xL17.4mm |
| Customer # | |
| Description | 22uF ±20% 35V Tantalum Capacitors Through Hole,D7.3xL17.4mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum Capacitors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | Through Hole,D7.3xL17.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 25.3131 | $ 25.31 |
200+ | $ 10.101 | $ 2020.20 |
500+ | $ 9.7631 | $ 4881.55 |
1,000+ | $ 9.5964 | $ 9596.40 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$