TTM Technologies, Inc. XC1400P-03S
| Manufacturer | |
| MPN | XC1400P-03S |
| LCSC Part # | C54952185 |
| Packaging | SMD-4P,6.4x5.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,6.4x5.1mm RF Directional Coupler RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Directional Coupler | |
| Manufacturer | TTM Technologies, Inc. | |
| Packaging | SMD-4P,6.4x5.1mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 1,000
1,000 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 5.8823 | $ 5.88 |
| 10+ | $ 5.098 | $ 50.98 |
| 30+ | $ 4.62 | $ 138.60 |
| 100+ | $ 4.2181 | $ 421.81 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |

