MiRelay MRS03-A-2
| Manufacturer | MiRelayAsian Brands |
| MPN | MRS03-A-2 |
| LCSC Part # | C54946130 |
| Packaging | SMD,8.5x2.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,8.5x2.1mm Interlock Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Switches/Interlock Switches | |
| Manufacturer | MiRelay | |
| Packaging | SMD,8.5x2.1mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 20
20 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.1328 | $ 1.13 |
| 10+ | $ 1.1069 | $ 11.07 |
| 30+ | $ 1.089 | $ 32.67 |
| 100+ | $ 1.0728 | $ 107.28 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

