TDK ACT1210G-800-2P-TL10
| Manufacturer | |
| MPN | ACT1210G-800-2P-TL10 |
| LCSC Part # | C5456469 |
| Packaging | SMD,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Description | 80uH@100kHz 2.6Ω 2 SMD,3.2x2.5mm Common Mode Chokes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 6000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,967
8,967
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8594 | $ 0.86 |
10+ | $ 0.707 | $ 7.07 |
30+ | $ 0.6308 | $ 18.92 |
100+ | $ 0.5546 | $ 55.46 |
500+ | $ 0.5092 | $ 254.60 |
1,000+ | $ 0.4865 | $ 486.50 |
Standard Packaging 6000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$