Harvatek HV-1206038C-L50-J0018
| Manufacturer | HarvatekAsian Brands |
| MPN | HV-1206038C-L50-J0018 |
| LCSC Part # | C54556774 |
| Packaging | Through Hole,L=5.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,L=5.3mm Photodiodes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photodiodes | |
| Manufacturer | Harvatek | |
| Packaging | Through Hole,L=5.3mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 500
500 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2368 | $ 1.18 |
| 50+ | $ 0.188 | $ 9.40 |
| 150+ | $ 0.167 | $ 25.05 |
| 500+ | $ 0.1409 | $ 70.45 |
| 2,500+ | $ 0.1293 | $ 323.25 |
| 5,000+ | $ 0.1223 | $ 611.50 |
Standard Packaging50/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



