FOXCONN AS0B326-S78N-7F
| Manufacturer |
FOXCONN
Asian Brands |
| MPN | AS0B326-S78N-7F |
| LCSC Part # | C5441451 |
| Packaging | SMD,P=0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CONN PCI 230POS 0.5mm SMD R/A |
| Description | 230 Position Connector MXM 0.5mm Surface Mount, Right Angle |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Pluggable Connectors/Pluggable Connector Assemblies | |
| Manufacturer | FOXCONN | |
| Packaging | SMD,P=0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901900 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369090 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.19 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 430 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
2,952
2,952
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.9227 | $ 3.92 |
10+ | $ 3.409 | $ 34.09 |
30+ | $ 3.1036 | $ 93.11 |
100+ | $ 2.795 | $ 279.50 |
430+ | $ 2.6529 | $ 1140.75 |
860+ | $ 2.5882 | $ 2225.85 |
Standard Packaging 430/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$