KUU KM3134K
| Manufacturer |
KUU
Asian Brands |
| Mfr. Part # | KM3134K |
| LCSC Part # | C5438456 |
| Package | SOT-723 |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET N-CH 20V 0.75A SOT-723 |
| Description | N-Channel 20V 0.75A 0.15W Surface Mount SOT-723 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | KUU | |
| Package | SOT-723 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 8000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
24,900
24,900
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0241 | $ 0.48 |
200+ | $ 0.0189 | $ 3.78 |
600+ | $ 0.016 | $ 9.60 |
2,000+ | $ 0.0142 | $ 28.40 |
8,000+ | $ 0.0123 | $ 98.40 |
16,000+ | $ 0.0115 | $ 184.00 |
Standard Packaging 8000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$