LZTEC URB2415S-10WR3
| Manufacturer |
LZTEC
Asian Brands |
| MPN | URB2415S-10WR3 |
| LCSC Part # | C54308254 |
| Packaging | SIP,22x9.5mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,22x9.5mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | LZTEC | |
| Packaging | SIP,22x9.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 16 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
26
26
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.8581 | $ 3.86 |
10+ | $ 3.7694 | $ 37.69 |
32+ | $ 3.7113 | $ 118.76 |
96+ | $ 3.6517 | $ 350.56 |
Standard Packaging 16/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$