HenryTech HLT-100030BN471M6B0
| Manufacturer |
HenryTech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HLT-100030BN471M6B0 |
| LCSC Part # | C53924906 |
| Package | SMD,D2.6xL1.1mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,D2.6xL1.1mm Ceramic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | HenryTech | |
| Package | SMD,D2.6xL1.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20
20
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 6.0832 | $ 6.08 |
10+ | $ 5.2632 | $ 52.63 |
30+ | $ 4.3768 | $ 131.30 |
200+ | $ 3.8842 | $ 776.84 |
400+ | $ 3.6558 | $ 1462.32 |
1,000+ | $ 3.5537 | $ 3553.70 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$