NATIONSTAR NCD3220S1
| Manufacturer |
NATIONSTAR
Asian Brands |
| MPN | NCD3220S1 |
| LCSC Part # | C5382139 |
| Packaging | SMD,3.2x2mm |
| Customer # | |
| Description | 5V 60° 400nm~1100nm 20nA SMD,3.2x2mm Photodiodes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photodiodes | |
| Manufacturer | NATIONSTAR | |
| Packaging | SMD,3.2x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,445
3,445
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7036 | $ 0.70 |
10+ | $ 0.6193 | $ 6.19 |
30+ | $ 0.5772 | $ 17.32 |
100+ | $ 0.5367 | $ 53.67 |
500+ | $ 0.5058 | $ 252.90 |
1,000+ | $ 0.4929 | $ 492.90 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$