OPSCO Optoelectronics SK6812MINI-EA
| Manufacturer |
OPSCO Optoelectronics
Asian Brands |
| MPN | SK6812MINI-EA |
| LCSC Part # | C5378731 |
| Packaging | SMD-4P,3.2x2.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3.2×2.8×1.78 mm, 0.2 W intelligent externally controlled surface-mount SMD type butterfly-shaped pin reverse-bent LED |
| Description | SMD-4P,3.2x2.8mm LED Addressable, Specialty RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Addressable, Specialty | |
| Manufacturer | OPSCO Optoelectronics | |
| Packaging | SMD-4P,3.2x2.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
97,715
97,715
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0977 | $ 0.49 |
50+ | $ 0.0783 | $ 3.92 |
150+ | $ 0.0686 | $ 10.29 |
500+ | $ 0.0613 | $ 30.65 |
2,000+ | $ 0.0516 | $ 103.20 |
4,000+ | $ 0.0487 | $ 194.80 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$