Yuandi TS-1094S-A145B2-D2
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TS-1094S-A145B2-D2 |
| LCSC Part # | C5377649 |
| Package | SMD-4P,12x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 180gf SMD |
| Description | Tactile Switch SPST 180gf 11.5mm Gull Wing 12mm x 12mm Surface Mount |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | SMD-4P,12x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
135
135
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0746 $ 0.0672 | $ 0.34 |
50+ | $ 0.0594 $ 0.0535 | $ 2.68 |
150+ | $ 0.0518 $ 0.0467 | $ 7.01 |
500+ | $ 0.0461 $ 0.0415 | $ 20.75 |
2,500+ | $ 0.0415 $ 0.0374 | $ 93.50 |
5,000+ | $ 0.0392 $ 0.0353 | $ 176.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$