Unictron H2U646MHLQ0200
| Manufacturer | |
| MPN | H2U646MHLQ0200 |
| LCSC Part # | C5370061 |
| Packaging | SMD,10X3.2X0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2 0.9dBi 915MHz SMD,10X3.2X0.5mm RF Antennas RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | Unictron | |
| Packaging | SMD,10X3.2X0.5mm | |
| VSWR | 2 | |
| Peak Gain | 0.9dBi | |
| Antenna Type | - | |
| Frequency(Center/Band) | 915MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 6000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 11,250
11,250 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.522$ 0.4698 | $ 0.47 |
| 10+ | $ 0.4208$ 0.3788 | $ 3.79 |
| 30+ | $ 0.3686$ 0.3318 | $ 9.95 |
| 100+ | $ 0.318$ 0.2862 | $ 28.62 |
| 500+ | $ 0.3069$ 0.2763 | $ 138.15 |
| 1,000+ | $ 0.2911$ 0.2620 | $ 262.00 |
Standard Packaging6000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |



