TDPOWER TVRB4824YMD-15WR3
| Manufacturer |
TDPOWER
Asian Brands |
| MPN | TVRB4824YMD-15WR3 |
| LCSC Part # | C5358272 |
| Packaging | DIP,25.4x25.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC DC CONVERTER 24V 15W |
| Description | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 0.625A 36V~72V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | TDPOWER | |
| Packaging | DIP,25.4x25.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 80 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.5005 | $ 4.50 |
10+ | $ 4.3873 | $ 43.87 |
30+ | $ 4.3119 | $ 129.36 |
80+ | $ 4.2364 | $ 338.91 |
Standard Packaging 80/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$