TDPOWER TVRB4824YMD-10WR3S
| Manufacturer |
TDPOWER
Asian Brands |
| MPN | TVRB4824YMD-10WR3S |
| LCSC Part # | C5358254 |
| Packaging | Through Hole,25.4x25.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC DC CONVERTER 24V 10W |
| Description | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 420mA 36V~72V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | TDPOWER | |
| Packaging | Through Hole,25.4x25.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 80 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
18
18
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.4877 | $ 4.49 |
10+ | $ 3.9751 | $ 39.75 |
30+ | $ 3.6706 | $ 110.12 |
80+ | $ 3.4167 | $ 273.34 |
480+ | $ 3.2468 | $ 1558.46 |
960+ | $ 3.1703 | $ 3043.49 |
Standard Packaging 80/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$