XINGLIGHT XL-1615RGBC-2812B
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| MPN | XL-1615RGBC-2812B |
| LCSC Part # | C5349954 |
| Packaging | SMD-4P,1.6x1.5mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,1.6x1.5mm LED Addressable, Specialty RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Addressable, Specialty | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,1.6x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
106,370
106,370
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0629 | $ 0.63 |
100+ | $ 0.0523 | $ 5.23 |
300+ | $ 0.0464 | $ 13.92 |
1,000+ | $ 0.0428 | $ 42.80 |
4,000+ | $ 0.0394 | $ 157.60 |
8,000+ | $ 0.0378 | $ 302.40 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$