APV APH0630T100M
| Manufacturer |
APV
Asian Brands |
| Mfr. Part # | APH0630T100M |
| LCSC Part # | C5349698 |
| Package | SMD,7x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 10uH 4.5A 68mΩ SMD,7x6.6mm |
| Description | 4.5A 10uH 68mΩ 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | APV | |
| Package | SMD,7x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
58,210
58,210
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0768 $ 0.0730 | $ 0.73 |
100+ | $ 0.0612 $ 0.0582 | $ 5.82 |
300+ | $ 0.0535 $ 0.0509 | $ 15.27 |
1,500+ | $ 0.0476 $ 0.0453 | $ 67.95 |
4,500+ | $ 0.0429 $ 0.0408 | $ 183.60 |
10,500+ | $ 0.0406 $ 0.0386 | $ 405.30 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$