hanxia HX 0805-C2-W8
| Manufacturer |
hanxia
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HX 0805-C2-W8 |
| LCSC Part # | C53468279 |
| Package | SMD,2x1.5mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,2x1.5mm Vibration Sensors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Motion Sensors/Vibration Sensors | |
| Manufacturer | hanxia | |
| Package | SMD,2x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 9031809090 |
| USHTS | 9031808070 |
| TARIC | 9031808000 |
| CAHTS | 9031800090 |
| BRHTS | 90318099 |
| INHTS | 90318000 |
| MXHTS | 9031.80.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,655
11,655
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1056 $ 0.0423 | $ 0.21 |
50+ | $ 0.0839 $ 0.0336 | $ 1.68 |
150+ | $ 0.073 $ 0.0292 | $ 4.38 |
500+ | $ 0.0649 $ 0.0260 | $ 13.00 |
2,500+ | $ 0.0584 $ 0.0234 | $ 58.50 |
5,000+ | $ 0.0551 $ 0.0221 | $ 110.50 |
Standard Packaging 10000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$