HXY MOSFET 1N4148W
| Manufacturer |
HXY MOSFET
Asian Brands |
| MPN | 1N4148W |
| LCSC Part # | C5345962 |
| Packaging | SOD-123 |
| Customer # | |
| Key Attributes | DIODE GP 100V 150mA SOD-123 |
| Description | Diode Independent 100V 150mA Surface Mount SOD-123 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Diodes/Rectifiers/Single Diodes | |
| Manufacturer | HXY MOSFET | |
| Packaging | SOD-123 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541100000 |
| USHTS | 8541100040 |
| TARIC | 8541100000 |
| CAHTS | 8541100090 |
| BRHTS | 85411011 |
| INHTS | 85411000 |
| MXHTS | 8541.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 100 |
| Multiple | 100 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
521,900
521,900
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
100+ | $ 0.0086 | $ 0.86 |
1,000+ | $ 0.0071 | $ 7.10 |
3,000+ | $ 0.0054 | $ 16.20 |
9,000+ | $ 0.0049 | $ 44.10 |
51,000+ | $ 0.0045 | $ 229.50 |
99,000+ | $ 0.0043 | $ 425.70 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$