JIERR JVL450V2R2M6X10
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| MPN | JVL450V2R2M6X10 |
| LCSC Part # | C53446704 |
| Packaging | SMD,D6.3xL10.5mm |
| Customer # | |
| Description | 450V ±20% 2.2uF SMD,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Packaging | SMD,D6.3xL10.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 700 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,915
11,915
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0996 | $ 0.50 |
50+ | $ 0.0794 | $ 3.97 |
150+ | $ 0.0692 | $ 10.38 |
700+ | $ 0.0617 | $ 43.19 |
2,800+ | $ 0.0556 | $ 155.68 |
4,900+ | $ 0.0525 | $ 257.25 |
Standard Packaging 700/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$