ATI TEC18V10A
| Manufacturer | ATIAsian Brands |
| MPN | TEC18V10A |
| LCSC Part # | C53446561 |
| Packaging | Through Hole,36x36mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,36x36mm Evaluation and Demonstration Boards and Kits RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Development Boards, Kits, Programmers/Evaluation Boards/Evaluation and Demonstration Boards and Kits | |
| Manufacturer | ATI | |
| Packaging | Through Hole,36x36mm | |
| Features | - |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 5
5 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 225.0484 | $ 225.05 |
| 30+ | $ 214.4218 | $ 6432.65 |
Standard Packaging1/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



