FOLLON EFVL100ADA330M1077
| Manufacturer |
FOLLON
Asian Brands |
| MPN | EFVL100ADA330M1077 |
| LCSC Part # | C53433344 |
| Packaging | SMD,D10xL7.7mm |
| Customer # | |
| Description | 100V ±20% 33uF SMD,D10xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | FOLLON | |
| Packaging | SMD,D10xL7.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 650 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
415
415
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2862 | $ 1.43 |
50+ | $ 0.2286 | $ 11.43 |
150+ | $ 0.2039 | $ 30.59 |
650+ | $ 0.1731 | $ 112.52 |
2,600+ | $ 0.1594 | $ 414.44 |
5,200+ | $ 0.1512 | $ 786.24 |
Standard Packaging 650/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$