FOLLON EFVM010ADA152M10C0
| Manufacturer |
FOLLON
Asian Brands |
| MPN | EFVM010ADA152M10C0 |
| LCSC Part # | C53433341 |
| Packaging | SMD,D10xL12.5mm |
| Customer # | |
| Description | 10V ±20% 1500uF SMD,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | FOLLON | |
| Packaging | SMD,D10xL12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
400
400
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3273 | $ 1.64 |
50+ | $ 0.2615 | $ 13.08 |
150+ | $ 0.2333 | $ 35.00 |
400+ | $ 0.198 | $ 79.20 |
2,400+ | $ 0.1823 | $ 437.52 |
4,800+ | $ 0.1729 | $ 829.92 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$