SAMYOUNG TLB 200V470UF 25.4*30
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TLB 200V470UF 25.4*30 |
| LCSC Part # | C53330116 |
| Package | Through Hole,D25.4xL30mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 200V 470uF Through Hole,D25.4xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | SAMYOUNG | |
| Package | Through Hole,D25.4xL30mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
100
100
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.9461 $ 1.8488 | $ 1.85 |
10+ | $ 1.6636 $ 1.5805 | $ 15.81 |
30+ | $ 1.4868 $ 1.4125 | $ 42.38 |
100+ | $ 1.3053 $ 1.2401 | $ 124.01 |
500+ | $ 1.2232 $ 1.1621 | $ 581.05 |
1,000+ | $ 1.1885 $ 1.1291 | $ 1129.10 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$