SAMYOUNG TDA 200V1200UF 25.4*60
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TDA 200V1200UF 25.4*60 |
| LCSC Part # | C53330110 |
| Package | Through Hole,D25.4xL60mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 200V 1200uF Through Hole,D25.4xL60mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | SAMYOUNG | |
| Package | Through Hole,D25.4xL60mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
100
100
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 3.2616 $ 3.0986 | $ 3.10 |
10+ | $ 2.7871 $ 2.6478 | $ 26.48 |
30+ | $ 2.4913 $ 2.3668 | $ 71.00 |
100+ | $ 2.186 $ 2.0767 | $ 207.67 |
500+ | $ 2.05 $ 1.9475 | $ 973.75 |
1,000+ | $ 1.9899 $ 1.8905 | $ 1890.50 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$