ZHONGKEWEI ATGM336H-7N76
| Manufacturer |
ZHONGKEWEI
Asian Brands |
| MPN | ATGM336H-7N76 |
| LCSC Part # | C53325902 |
| Packaging | SMD,10.1x9.7mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,10.1x9.7mm RF Receivers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Receivers | |
| Manufacturer | ZHONGKEWEI | |
| Packaging | SMD,10.1x9.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
762
762
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 2.8292 $ 2.6878 | $ 2.69 |
10+ | $ 2.4016 $ 2.2816 | $ 22.82 |
30+ | $ 2.1334 $ 2.0268 | $ 60.80 |
100+ | $ 1.8588 $ 1.7659 | $ 176.59 |
500+ | $ 1.7357 $ 1.6490 | $ 824.50 |
1,000+ | $ 1.6821 $ 1.5980 | $ 1598.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$