ZGWD WT200B1M-15LJG-01
| Manufacturer | ZGWDAsian Brands |
| MPN | WT200B1M-15LJG-01 |
| LCSC Part # | C53309311 |
| Packaging | P=2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | P=2mm Circular Connector Accessories RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Circular Connectors/Circular Connector Accessories | |
| Manufacturer | ZGWD | |
| Packaging | P=2mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 500
500 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 20+ | $ 0.0269$ 0.0243 | $ 0.49 |
| 200+ | $ 0.0211$ 0.0190 | $ 3.80 |
| 500+ | $ 0.0179$ 0.0162 | $ 8.10 |
| 2,000+ | $ 0.0159$ 0.0144 | $ 28.80 |
| 10,000+ | $ 0.0142$ 0.0128 | $ 128.00 |
| 20,000+ | $ 0.0133$ 0.0120 | $ 240.00 |
Standard Packaging500/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 3926909090 |
| USHTS | 3926909950 |
| TARIC | 3926909790 |
| CAHTS | 3926909990 |
| BRHTS | 39269090 |
| INHTS | 39269099 |
| MXHTS | 3926.90.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 3926909090 |
| USHTS | 3926909950 |
| TARIC | 3926909790 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 3926909990 |
| BRHTS | 39269090 |
| INHTS | 39269099 |
| MXHTS | 3926.90.99 |
Custom Cables: MOQ 1pc
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience. Learn more.



