YOUCHI HCZC-2915HT-6R8-M
| Manufacturer |
YOUCHI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HCZC-2915HT-6R8-M |
| LCSC Part # | C53280315 |
| Package | SMD-3P,28.5x27.9mm |
| Customer # | |
| Description | 30A 6.8uH ±20% 1.58mΩ 34.5A SMD-3P,28.5x27.9mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YOUCHI | |
| Package | SMD-3P,28.5x27.9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 35 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
97
97
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.6545 $ 1.9909 | $ 1.99 |
10+ | $ 2.2604 $ 1.6953 | $ 16.95 |
35+ | $ 2.0145 $ 1.5109 | $ 52.88 |
105+ | $ 1.7623 $ 1.3218 | $ 138.79 |
490+ | $ 1.6473 $ 1.2355 | $ 605.40 |
1,015+ | $ 1.5984 $ 1.1988 | $ 1216.78 |
Standard Packaging 35/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$