YJYCOIN YASPI0754A-2R2M
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YASPI0754A-2R2M |
| LCSC Part # | C53278636 |
| Package | SMD,7.9x7.3mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,7.9x7.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Package | SMD,7.9x7.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
200
200
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7727 $ 0.6800 | $ 0.68 |
10+ | $ 0.6265 $ 0.5514 | $ 5.51 |
30+ | $ 0.5542 $ 0.4877 | $ 14.63 |
100+ | $ 0.4819 $ 0.4241 | $ 42.41 |
500+ | $ 0.4386 $ 0.3860 | $ 193.00 |
800+ | $ 0.4161 $ 0.3662 | $ 292.96 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$