Guangdong TOPAZ Elec Tech ELH1H100M061100Y
| Manufacturer |
Guangdong TOPAZ Elec Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ELH1H100M061100Y |
| LCSC Part # | C53243542 |
| Package | Through Hole,D6.3xL11mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 50V 10uF Through Hole,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Guangdong TOPAZ Elec Tech | |
| Package | Through Hole,D6.3xL11mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
440
440
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.034 | $ 0.68 |
200+ | $ 0.0269 | $ 5.38 |
1,000+ | $ 0.0229 | $ 22.90 |
2,000+ | $ 0.0206 | $ 41.20 |
10,000+ | $ 0.0185 | $ 185.00 |
20,000+ | $ 0.0174 | $ 348.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$