Gyunrui R6RL050221F127MH0XX
| Manufacturer |
Gyunrui
Asian Brands |
| MPN | R6RL050221F127MH0XX |
| LCSC Part # | C53237858 |
| Packaging | SMD,D10xL12.7mm |
| Customer # | |
| Description | 220uF 50V 3.28A@100kHz ±20% SMD,D10xL12.7mm Aluminum - Polymer Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | Gyunrui | |
| Packaging | SMD,D10xL12.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
7,974
7,974
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4086 $ 0.3882 | $ 0.39 |
10+ | $ 0.3278 $ 0.3115 | $ 3.12 |
30+ | $ 0.2914 $ 0.2769 | $ 8.31 |
100+ | $ 0.2487 $ 0.2363 | $ 23.63 |
400+ | $ 0.2281 $ 0.2167 | $ 86.68 |
800+ | $ 0.217 $ 0.2062 | $ 164.96 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$