Gyunrui R6RL016221C077MH0XX
| Manufacturer |
Gyunrui
Asian Brands |
| Mfr. Part # | R6RL016221C077MH0XX |
| LCSC Part # | C53237857 |
| Package | SMD,D6.3xL7.7mm |
| Customer # | |
| Description | 16V 220uF 2.5A@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum - Polymer Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | Gyunrui | |
| Package | SMD,D6.3xL7.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,550
9,550
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0928 $ 0.0882 | $ 0.44 |
50+ | $ 0.0745 $ 0.0708 | $ 3.54 |
150+ | $ 0.0654 $ 0.0622 | $ 9.33 |
1,000+ | $ 0.0585 $ 0.0556 | $ 55.60 |
2,000+ | $ 0.0531 $ 0.0505 | $ 101.00 |
5,000+ | $ 0.0503 $ 0.0478 | $ 239.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$